آخرین اخبار MCU: بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین در «ددپول 3» و «بلید» کارگردان خود را از دست داد.

را ددپول 3 اخبار در همان روزی منتشر می شود که یک جدایی بزرگ از یک پروژه دیگر مارول. راه اندازی مجدد از تیغهفیلمی که قرار است ماهرشالا علی در نقش شکارچی خون آشام های چرمی ایفای نقش کند، کارگردان خود بسام طارق را تنها چند هفته قبل از شروع نهایی فیلمبرداری از دست داد. مطابق هالیوود ریپورتر، مسائل مربوط به برنامه تولید منجر به جدایی طارق شد، اگرچه مارول به این نشریه گفت که او همچنان به عنوان تهیه کننده اجرایی خواهد بود.

منبع

آ ویدیو در توییتر او آپلود شده است رینولدز را نشان می‌دهد که توضیح می‌دهد که باید نمایشگاه D23 Disney را از دست بدهد، زیرا به شدت روی توسعه سومین تمرکز داشت. ددپول فیلمی که اولین حضور تاریخی این شخصیت در دنیای سینمایی مارول خواهد بود. به شیوه واقعی رینولدز، این ویدئو به عنوان چیزی احساسی و پیروزمندانه تنظیم شده است – چیزهای اساسی ابرقهرمانی (خوب، او را از خواندن کمیک ددپول در مورد چیزی که به نظر می رسد توالت است منع می کند) – فقط برای این که وقتی نوبت به ایده های جدید می شود این را فاش کند. فرنچایز، او کاملا گاز گرفته است. “من چیزی ندارم. فقط اینجا را کاملا خالی کنید،» او می گوید. سپس او با تلنگری خبر بزرگ را فاش می کند: هیو جکمن دوباره نقش خود را در نقش ولورین بازی خواهد کرد. (این ویدیو همچنین به عنوان اعلامیه تاریخ انتشار عمل می کند: 6 سپتامبر 2024.)

در ویدیوی دوم، این دو بازیگر سوالاتی درباره تدارکات درونی بازگشت قهرمان مردان ایکس از زمانی که ولورین در سال 2017 درگذشت، مسخره کردند. لوگان. رینولدز فقط می تواند آن را روشن کند ددپول 3 قبل برگزار خواهد شد لوگانصحنه مرگ آینده در سال 2029، اما قبل از اینکه بتواند جلوتر برود، “مرا بیدار کن قبل از اینکه بروی” وام شروع به بلند شدن می کند و صدای بازیگران را خفه می کند در حالی که آنها به اجرای زنده لحظات اکشن اوج می پردازند. بیا. ویدیوها بار دیگر تأیید می‌کنند که بازگرداندن یک شخصیت جذاب مهم‌تر از پایبندی به منطق سرگیجه‌آور روزافزون مارول در جهان است.

لوگان کارگردان جیمز منگولد پست کرد یک گیف گستاخانه از کشته شدن ولورین در فیلمش، که بسیاری آن را نشانه ای از ناامیدی از بازگشت شخصیت تعبیر کردند، اگرچه او موضع خود را در یک تصویر روشن کرد. توییت بعدی. “فقط شوخی کردم! من همه خوبم! لوگان همیشه آنجا خواهد بود چند وجهی یا prequel، زمان تاب یا سوراخ کرم، canon یا non-canon یا حتی بدون دلیل، نمی توانم صبر کنم تا ببینم چه چیزی [madness] دوستان عزیز من [Ryan Reynolds] و [Hugh Jackman] بپز!”

شخصیت های رینولدز و جکمن در سال 2009 با هم ظاهر شدند خاستگاه مردان ایکس: ولورین. اما آن فیلم نسخه بسیار متفاوتی از ددپول را به نمایش می‌گذارد، نسخه‌ای که لباس مشخص شخصیت را نداشت و دهانش در نهایت بسته شد و جریان بی‌پایان عاقلانه‌های شوخ‌آمیز و دیوار چهارم او را قطع کرد. (رینولدز در پست اعلامی خود از آن انتخاب عجیب و غریب انتقاد کرد و نوشت: «به سختی می توانم دهانم را در مورد این یکی ببندم.)

ماشین همیشه درگیر مارول همیشه به‌روزرسانی‌ها، شوخی‌ها و پیشرفت‌های جدیدی را ارسال می‌کند که طرفداران را به مارپیچ‌های هیجان‌انگیز می‌فرستد – و با توجه به تمرکز کوین فایگی روی بازی طولانی، ما اغلب درگیر جزئیاتی هستیم که برای سال‌ها به واقعیت تبدیل نمی‌شوند. مورد مورد نظر: ددپول 3، اولین فیلم ضدقهرمانی به رهبری رایان رینولدز است که تحت پرچم MCU پس از خرید فاکس قرن بیستم توسط دیزنی منتشر شد. این فیلم تا سال 2024 روی پرده سینماها نخواهد رفت، اما اعلامیه ای از رینولدز باعث شور و شوق شد زیرا او رسما تأیید کرد که هیو جکمن از این کار خودداری می کند.snikt! یک بار دیگر چنگال های ولورین او.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: